Kalendář akcí


Začínající tento den (10)Probíhající akce (13)

Únorový program Bunkru

Program: 3.2. Apple juice + Status praesents / 10.2. Afterparty ples Škola Kateřinky / 11.2. Už jsme doma + Sprostá a ubohá / 17.2. Bunkr 80s vs 90s oldies party Valentýn / 18.2. Krausberry / 24.2. Welicoruss + Innersphere + Purnama / 25.2. Action + Marked as an enemy + Wictims.

Foto k akci

Typ: Koncert Místo konání: Bunkr Rock Club


Únorový program Klubu Stamina

Program: 3.2. Štěpán Karlík / 4.2. Risslink / 10.2. PřeLAKovaná Stamina / 11.2. Kocour Jam / 17.2. My Two / 18.2. Imjoy + Nekrmit / 24.2. 20 Deka duše / 25.2. Karel Vepřek.

Foto k akci

Typ: Jiný typ akce Místo konání: Klub Stamina


Únorový program ve Studiu ArtTeta

Program: 3.2. Pololetní kreativní příměstský tábor / 5.2. Korálkování / 11.2. Valentinské papírové tvoření / 18.2. Keramická světýlka.

Foto k akci

Typ: Workshop - dílna Místo konání: Studio ArtTeta, OC Forum Liberec


Za vysvědčení do Lázní

Co si takhle vyrobit vlastního PYŽAMOŽROUTA? Nový kamarád vám pohlídá pyžamo, zatímco budete ve škole a už nikdy ho nebudete muset hledat. Vyzkoušejte si celý proces jeho výroby. Na akci je nutné děti předem registrovat.

Foto k akci

Typ: Workshop - dílna – Akce pro děti Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Úžasný Mauric

Mluvící a hodně vykutálený kocour Mauric se dá dohromady se skupinou inteligentních krys a s lidským klukem a vymyslí plán, jak v jednom nebohém městě přijít k penězům. V podzemí města se ale ukrývá tajemství a z Mauricovy perfektně nachystané finty se stane nečekané dobrodružství…

Foto k akci

Typ: Promítání Místo konání: Kino Varšava


Bez bůra, za bůra

Hokejové derby bude okořeněné programem pro děti. S vysvědčením bez bůra pouze za bůra! Tak děti s sebou a přijďte si to užít. Akce platí pro všechny žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií, nikoliv pro studenty středních škol. Vstupné za 5 Kč mohou dále využít také všechny děti do 140 cm.

Foto k akci

Typ: Soutěž, turnaj – Akce pro děti Místo konání: Home Credit Arena a Sport Park Liberec


Král Lear

Slavná tragédie o bláznovství a zmoudření pošetilého krále.

Foto k akci

Typ: Představení Místo konání: Divadlo F. X. Šaldy Liberec


Na kafíčko

O mámě a dceři, o čumpocháčích, které nikdo nechtěl nosit, o časech dávno minulých, kdy jsme byli děti a taky puberťáci a mysleli jsme, že víme všechno nejlíp.

Foto k akci

Typ: Představení Místo konání: HáeSko


Osm hor - filmový klub

Film podle bestselleru Paola Cognettiho o přerodu chlapců v muže, hodnotě přátelství a hledání smyslu života ve stínu majestátních hor. Felix van Groeningen a Charlotte Vandermeersch za něj získali Cenu poroty na festivalu v Cannes.

Foto k akci

Typ: Promítání Místo konání: Kino Varšava


Ivana Štenclová: Na rovinu

Výtvarnice Ivana Štenclová patří k nepřehlédnutelným osobnostem současné umělecké scény. Výstava je k vidění kdykoliv v rámci prosklené "window gallery". Otevřeno bude vždy 1 hodinu před každým divadelním a hudebním představením pro veřejnost v KC VRATISLAVICE 101010.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Galerie Desítky


MICL

Michal Novotný je představitel současné realistické malby s prvky osobitého humoru s magickými rysy. V díle Michala Novotného není malířství a sochařství odděleno, maluje sochy, které vytvořil a také ty, jejichž podoba se mu již ustálila ve vědomí a čekají na realizaci. Galerie je přístupná út a st 9-13 a 14:30-18 hod.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Galerie Prostor 228


Má vlast cestami proměn

Putovní výstava fotografií před IGI Vratislavice přináší svědectví o proměnách zanedbaných míst v místa upravená a užitečná. Do projektu se zapojila i proměna bývalé fary na dnešní knihovnu a spolkové centrum IGI Vratislavice. Přijďte se podívat na další povedené přestavby.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: IGI Vratislavice


Špitál: Jiří Jiroutek a Petr Šimr

Slovo ŠPITÁL ve většině z nás nevzbuzuje přijemné pocity naopak většině z nás naskakuje husí kůže. Ovšem viděno objektivem Jirky Jiroutka a Petra Šimra dostává ŠPITÁL zcela jiný rozměr. Vernisáž se koná 20.1. od 17 hodin za účasti autorů.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: MVS^L - Malá výstavní síň


Linie nepokoje

Liberecká škola fotografie zve do Severočeského muzea na výstavu snímků Miloše Nejezchleby a Šárky Košatecké.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Severočeské muzeum Liberec


Zdenka Marie Nováková: Souznění

Zdenka Marie Nováková je významnou českou architektkou, která dosáhla řady vyznamenání za svoji práci doma i v zahraničí. Souběžně se celý život věnuje malbě, jejíž charakter je přesným protipólem jejímu technickému zaměření v hlavní pracovní oblasti. Její malba je lyrická, inspirovaná přírodou a hudbou.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně


Index 2

Společnou stránkou bratrů Petra (architekt) a Jana (sochař) Stolínů je rozvinutá schopnost uvažovat prostorově. Výstava bude ohledáváním hranic architektury (konkrétního prostoru výstavního sálu OGL), aniž by roli hrála snaha být radikální pro radikálnost samu.

Foto k akci

Typ: Výstava Místo konání: Oblastní galerie Liberec - Lázně